טיפול טבעי משולב בתסמיני גיל המעבר

את יושבת עם אנשים ומרגישה שעוד גל חום מגיע, יודעת שתתכסי זיעה ולא יודעת איך להפסיק את זה? את קמה בלילות שטופת זיעה? חווה מיגרנות, דפיקות לב מואצות? עצירות? עצבנות?
גיל המעבר מביא איתו שלל תופעות, שבטיפולים מקיף, שכולל שינוי תזונתי וטיפול בצמחי מרפא -יכול להקל ולהעביר את התופעות הללו מחייך!

בתקופת גיל המעבר, נשים חוות שינויים פיזיולוגיים הורמונאליים ופסיכולוגיים. השינויים נעשים בתהליך הדרגתי וטבעי.

סוף תקופת הפוריות מאופיינת בדרך כלל באי סדירות בקבלת הווסת עד הפסקתו ומלווה בתופעות שונות כמו גלי חום, הזעות, מיגרנות, עצבנות, נדודי שינה, שינויים במערכת העיכול, עייפות, דיכאון, ירידה בחשק המיני, יובש נרתיקי, ירידה באנרגיות וירידה בזיכרון.
תופעות אלה נגרמות עקב ירידה הדרגתית ברמת ההורמונים בגוף האישה בשל ירידה בתפקוד השחלה, הפחתת כמות הזקיקים בעקבות ירידה בייצור הורמוני אסטרוגן ופרוגסטרון עד להפסקת הייצור שלהם לגמרי.

גלי חום

בין 75% ל-80% מהנשים חוות גלי חום גם ביום וגם בלילה שמלווים בסומק, הזעה ולעיתים גם בדופק מהיר ומיגרנות. עבור נשים רבות התופעה משבשת את אורח החיים התקין שלהן.

הטיפול המערבי לטיפול בגלי חום הוא טיפול הורמונאלי (HRT), המבוסס על העלאת ריכוז האסטרוגן והפרוגסטרון.
חסרונותיו רבים; הטיפול עלול להיות מלווה בתופעות כמו כאבי בטן, בחילה, פריחה, עלייה במשקל, גודש בשדיים, דיכאון, מגרנות, קרישי דם בוורידים, אבנים בכיס מרה ועלייה בשכיחות לשבץ מוחי, התקפי לב, סרטן שד, סרטן השחלה וסרטן רירית הרחם.
אני עורכת תשאול מעמיק ומקיף אשר מכסה את כל מערכות הגוף, מתאימה לך טיפול תזונתי מאוזן ונכון לך ומשלימה את הטיפול עם צמחי מרפא.
צמחי המרפא מסייעים לאיזון הגוף, נותנים מענה לחסר האסטרוגני וכך מסייעים בטיפול בגלי החום ובמגוון רחב של תסמיני גיל המעבר.

הטיפול המשולב בתסמיני גיל המעבר

אני עורכת תשאול מעמיק ומקיף אשר מכסה את כל מערכות הגוף, מתאימה לך טיפול תזונתי מאוזן ונכון לך ומשלימה את הטיפול עם דיקור סיני ויפני וצמחי מרפא.

הטיפול הייחודי המשולב מסייע לאיזון הגוף, נותנן מענה לחסר האסטרוגני וכך מסייעים בטיפול בגלי החום ובמגוון רחב של תסמיני גיל המעבר.