טיפול טבעי בבעיות פוריות

אי פוריות מוגדרת כחוסר הצלחה להיכנס להריון בתוך שנה של קיום יחסים.

זוגות רבים מתקשים להרות באופן טבעי, ועבור חלק גדול מהם הרפואה המערבית לא מצליחה למצוא מהי הסיבה לבעיות הפוריות, לא אצל הגבר ולא אצל האישה.
זוגות אלה מופנים ע"י רופאים או מחליטים לפנות בעצמם לקבלת טיפולים הורמונליים, הזרעה או הפרייה חוץ גופית, על מנת להצליח להרות.

טיפולי הפוריות גורמים לקשיים פיזיים ונפשיים גם לאשה וגם לכל מי שתומך בה סביבה, ופעמים רבות הזוגות מאוכזבים לשמוע שההריון לא נקלט ושיצטרכו לעבור סבב טיפולים נוסף.

מניסיוני האישי, אני מודעת לאכזבה והצער בקבלת ידיעה מרופא על בעיות פיזיות או הורמונליות שמחייבות טיפולים הורמונאליים. עם זאת, אני עדות חיה לכך שבעזרת שינוי אורח החיים, תזונה מותאמת אישית וטיפול בצמחי מרפא - ניתן להרות בצורה טבעית, ספונטנית!

על מנת לאבחן את שורש בעיית אי הפריון, אני מבצעת איבחון הכולל:
תשאול מעמיק על הרקע הרפואי של הגבר ושל האישה החל מההיסטוריה הגניקולוגית של האישה, המחזור החודשי, המאזן ההורמונאלי שלה ועד לבחינת מערכות העיכול, מערכות השתן, מערכות שלד שריר, המצב הרגשי, אורח החיים באופן כללי מבחינת תזונה, הרגלי שתיה, פעילות גופנית ועוד.

הטיפול יכלול בתוכו שינויים תזונתיים, דיקור סיני ויפני וצמחי מרפא לפי שורש הבעיות שאובחנו. צמחי המרפא עוזרים לההביא את הגוף לאיזון הורמונלי, לפתור בעיות פיזיות שונות, העלולות לגרום לבעיות פוריות, להוריד מתח וסטרס בחיי היום יום ובסופו של דבר להוביל להריון המיוחל.